Sjajan meč.

Fudbaleri IMT-a pobedili su Novi Pazar na gostujućem terenu sa 4:3, u utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Novi Pazar je poveo golom Adetunjia Adešine u trećem minutu, a u devetom minutu izjednačio je Miloš Luković.

Do nove prednosti Novi Pazar došao je golom Mitra Ergeleša u 34. minutu, a ekipa sa Novog Beograda izjednačila je u 81. minutu novim golom Lukovića.

Treće vođstvo timu iz Novog Pazara doneo je Uroš Lazić u 85. minutu, a zatim je IMT golovima u nadoknadi preokrenuo i ostvario prvu pobedu u elitnom takmičenju.

Izjednačio je Nikola Glišić u drugom minutu nadoknade, a pobedu je doneo Viktor Živojinović u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Ovo je ujedno bio i prvi trijmf IMT-a u istoriji u Superligi Srbije.

IMT sada ima četiri boda na osmom mestu na tabeli, a Novi Pazar ima bod manje na 11. mestu.

U sledećem kolu IMT će igrati na svom terenu protiv Čukaričkog, a Novi Pazar u Surdulici protiv Radnika.

Superliga Srbije, 3. kolo

Mladost (L) – Crvena zvezda 1:4 (1:2)

(Veličković 13 – Mitrović 4, Olajinka 35, Kraso 62, Mijatović 87)

Voždovac – Radnik 1:1 (0:1)

(Stojanović 75 (ag) -Duronjić 4)

TSC – Radnički (K) 1:0 (0:0)

(Jovanović 85)

Čukarički – Javor 2:2 (1:1)

(Miladinović 15, Drezgić 70 – Tanko 18, Gojković 81 p.)

Napredak – Vojvodina 0:0

Partizan – Radnički (N) 2:1 (0:1)

(Natho 79 (p), Severina 87 – Petrov 12)

Spartak – Železničar 3:0 (1:0)

(Bijelović 24, Ubiparip 84, Rošević 86)

Novi Pazar – IMT 3:4 (2:1)

(Adešina 3, Ergelaš 34, Lazić 85 – M. Luković 9, 81, Glišić 90+2, Živojinović 90+4)

BONUS VIDEO Godinama slušamo priče o nameštanju fudbalskih utakmica: Zašto je zbog neregularnosti na udaru samo Kolubara?