Veoma loše izdanje momaka sa Banovog brda

Fudbaleri IMT-a pobedili su Čukarički sa 3:0 u četvrtom kolu fudbalske Superlige Srbije, čime je pokvaren debi Igora Matića na klupi „brđana“.
Čukarički sledeće nedelje treba da igra i protiv Olimpijakosa u gostima u borbi za Ligu Evrope, pa mu ovaj poraz sigurno pada još teže.
Odlazak Dušana Kerkeza i dolazak Matića na klupu Čukaričkog nije dao željeni rezultat, te je izazvao „šok terapiju“, ali u lošem smislu.
Luka Luković je doveo IMT u vođstvo golom u 34. minutu, posle asistencije Veljka Kijevčanina, a pobedu je domaćinu osigurao rezervista Uroš Stamenić golom u 58. minutu posle kontranapada. Goste je dotukao Miloš Luković u nadoknadi posle dodavanja rezerviste Viktora Živojinovića.
IMT je pobedom stigao do četvrtog mesta na tabeli Superlige, sa sedam osvojenih bodova, koliko ima i Čukarički, koji je doživeo prvi poraz u sezoni.
U narednom kolu IMT će na gostovanje u Bačku Topolu protiv TSC, dok će Čukarički dočekati Radnik.
Čukarički je trenera smenio nakon remija sa Javorom u prošlom kolu.