Fudbaleri IMT-a i Radnika odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

IMT je na stadionu Voždovca poveo pogotkom Nikola Glišića u 24. minutu, a izjednačenje i bod Radniku doneo je Mihajlo Baić u 81. minutu.

Najznačajniji momenat meča desio se u sedmom minutu nadoknade vremena kada su igrači domaćeg tima, u istoj akciji, dva puta pogodili prečku.

U toj situaciji golman Radnika je uspeo da odbrani prvi udarac, odakle se lopta odbila pravo na glavu Luke Lukovića koji je sa samo metar pogodio prečku.

Posle deset odigranih utakmica, IMT je deveti na tabeli sa 11 bodova, dok je Radnik na 12. poziciji sa dva boda manje.

U narednom kolu domaćeg šampionata, IMT će gostovati Železničaru, dok će Radnik u goste Vojvodini.