Navijači Hajduka iz Splita revoltirani igrom njihovog tima protiv Varaždina prekinuli su meč tako što su na teren lansirali signalnu raketu.

Splićani su u prvom poluvremenu pokazali vrlo bledu i bezidejnu igru što se najbolje oslikava činjenica da su na odmor otišli uz tri gola zaostatka.

Igra Hajduka, nije ostavila ravnodušnim domaće navijače koji su u 63. minutu pri rezultatu 3:1 za goste izazvali kratkotrajan prekid.

Iako se susret, poput svih ostalih u šampionatu Hrvatske, igrao pred praznim tribinama, navijači su našli način da pošalju poruku nezadovoljstva – uz bilizine „poljuda“ poslali su signalnu raketu na teren i tako na nekoliko desetina sekundi prekinuli utakmicu.

Hajduk je do kraja susreta još jednim golom smanjio zaostatak u odnosu na Varaždin, ali nije uspeo da izbegne poraz (3:2), ukupno osmi u sezoni.