Skandalozan meč odigran je u Mostaru, gde su se sastali Velež i Borac, do prekida je došlo u 82. minutu zbog huliganizma.

Pri 0:2, veliki broj navijača Veleža uleteo je na teren i sudiji Sabriji Topaloviću nije preostalo ništa drugo osim da prekine meč.

Označio je i kraj meča, zbog svega što se desili – u glavu je udaren napadač Borca Jovo Lukić, a na snimcima se uočava da je navijač Veleža sa motkom krenuo ka treneru Nemanji Miljanoviću!

Reagovali su najbliži igrači i sprečen je fizički kontakt, a taj huligan nije bio jedini koji je krenuo ka Miljanoviću.

Borac je poveo u 37. minutu golom Stojana Vranješa, koji je u 81. i postavio konačan rezultat.

Na udaru je prvo bio sudija, na kog su nasrnuli navijači Veleža, nezadovoljni arbitražom – on je pobegao sa saradnicima u tunel, posle čega su huligani rešili da se obračunaju sa gostima.

Borac je trenutno peti sa 13 bodova, Velež je šesti sa 12.