Oglas

1712606506-12145516-1024x683.jpg
Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN
Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Gvardiola najavio spektakl u Ligi šampiona: "Mečevi Sitija i Reala postaju klasik"

08. apr. 2024. 22:08

Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola kaže pred duel protiv Real Madrida u četvrtfinalu Lige šampiona (utorak, 21.00) da utakmice između ova dva tima postaju veliki klasik.

Oglas

Siti i Real će se po četvrti put sastati u poslednjih pet godina, dok je prethodne sezone Siti izašao kao pobednik u dvomeču.

"Pre dve godine Real nas je eliminisao, prošle sezone mi smo eliminisali Real. Utakmice između nas i njih postaju veliki klasik", rekao je Gvardiola, pa dodao:

"Imamo nove igrače, tako da će biti potpuno drugačiji mečevi. Real je promenio način igre, ali ne radikalno", dodao je Gvardiola.

Gvardiola je naglasio da najveću opasnost za njegovu ekipu predstavljaju Vinisijus Žunior, Džud Belingem i Rodrigo.

"Svi znaju za njihovu snagu u tranziciji. Moramo da pokušamo da ih zaustavimo, da kaznimo njihove greške i da pokažemo da smo došli da postignemo golove."



Cup tree provided by Sofascore




BONUS VIDEO Gol Kabrala za pobedu Benfike







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare