Partije londonskog tima su sve bolje.

Fudbaleri Fulama savladali su Lids na svom terenu rezultatom 2:1 u 31. kolu Premijer lige.

Prvo poluvreme proteklo je mirno, ali nastavak je bio neuporedivo zanimljiviji. Domaće je u prednost doveo Hari Vilson sjajnim golom u 58. minutu.

Samo dva minuta nakon prvog kola, Krisensio Samervil je uputio udarac koji je završio za dlaku pored stative, te nismo videli rezultatsko poravnanje.

Vezista Fulama Andreas Pereira pogodio je prečku iz slobodnog udarca u 63. minutu. Tada nije imao sreće, ali jeste u 72. minutu kada je postigao gol nakon odbitka.

Vratila se nada Lidsu u 79. minutu, kada je Džoel Palinja zatresao sopstvenu mrežu. Ipak, gosti nisu mogli do boda.

Od srpskih igrača, Aleksandar Mitrović je još jednom bio van terena zbog suspenzije, dok je Saša Lukić ušao u igru sa klupe u 82. minutu.

Fulam je deveti na tabeli sa 45 bodova, dok je Lids u teškoj situaciji sa 29 bodova, na 16. mestu.