Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Zlatibor sa 2:1 uz dosta tenzije, što je kulminiralo brojnim žutim kartonima.

Novak Simović sudio je meč u Nišu i podelio sedam žutih kartona, a u 73. minutu je morao da posebno opomene golmana domaće ekipe, Borivoja Ristića.

Tada je bilo 1:0 i Nišlije su bile prilično nervozne posle gola Zlatibora za izjednačenje, a meč je rešio Petar Đuričković u 90. minutu kao dvostruki strelac.

U 73. minutu, malo je nedostajalo da dođe do ozbiljnije tuče, kada su Momčilović i Risitć nasrnuli na Petronijevića.

Ratoboran je iz tabora Zlatibora bio Igor Poček, a Ristić je odvukao Petronijevića u stranu.

Petronijević je bio miran kako ne bi dobio žuti karton, a onda je Ristić ščepao i Počeka iznerviravši ga, potom je simulirao zagrljaj kako bi pokazao sudiji „da želi da smiri situaciju“.

U sve su morale da se umešaju i linijske sudije kako bi se sprečila dalja frka, a na kraju je Simović pokazao žute kartone trojici aktera – Počeku, Petronijeviću i Ristiću.