Srpski fudbaler Filip Kostić pokazao je znanje dostojno kluba jačeg od Ajntrahta.

Već dugo se spekuliše da li će pre kraja prelaznog roka Kostić otići i gde će mu biti naredna destinacija.

Asistencijom za gol protiv Magdeburga, pokrenuo je svoj tim ka pobedi od 4:0 u Kupu Nemačke.

Kostić je već u četvrtom minutu utakmice udario pun sprint preko većeg dela terena, a onda je poslao sjajan povratni pas.

U momentu kada se očekivalo da će probati da pronađe nekoga u šesnaestercu protivnika visokom loptom, on je po zemlji pronašao Daićija Kamadu.

Japanac je po zemlji naciljao i gađao u donji desni ugao iz perspektive golmana Magdeburga.

Ajntraht je poveo 1:0, a onda nastavio da pogađa. Jesper Lindstrom je u 31. minutu duplirao prednost, Rafael Santos Bore je uposlio Kamadu za drugi gol Japanca u 59. minutu, a konačan rezultat postavio je Lukas Alario u 90.

BONUS VIDEO: Gol Filipa Kostića protiv Bajerna