Fudbaleri Lacija savladali su Sasuolo rezultatom 2:1 u utakmici 19. kola Serije A koju su obeležili srpski reprezentativci Sergej Milinković-Savić i Filip Đuričić.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, ali je Lacio uspeo da izjednači do kraja poluvremena, a onda u poslednjih 20 minuta meča stigne do sva tri boda.

Sasuolo je stigao do vođstva već posle šest minuta igre, a nakon asistencije Filipa Đuričića pogodak je postigao Frančesko Kaputo.

Lacio je uzvratio u 25. minutu kada je na dodavanje Hoakina Koree, Sergej Milinković-Savić obezbedio izjednačenje.

Domaći tim je stigao do pobede u 72. minutu kada je na asistenciju Adama Marušića pogodak postigao Ćiro Imobile.

Lacio posle 19 odigranih kola zauzima šesto mesto na tabeli sa 34 boda, dok je Sasuolo  deveti sa 30 bodova.

Milinković-Savić i  Đuričić odigrali su ceo meč.