Fudbaleri Votforda i Lestera remizirali su 1:1 u 30. kolu Premijer lige, a duel je obeležila dramatična završnica.

Domaćin je prvi susret posle višemesečne pauze dočekao sa namerom da popravi bodovni saldo i zadrži se iznad opasne zone, dok je Lester na gostovanje stigao sa namerom da očuva poziciju koja vodi u Ligu šampiona.

Značajan ulog uticao je na aktere susreta da oprezno uđu u duel, pa su rivali do odmora samo po jednom ozbiljno pretili, ali su Vardi i Dakur bili nedovoljno precizni.

U drugom poluvremenu viđeno je nešto više uzbuđenja, ali je prvi pogodak viđen tek u 90. minutu kad je Čivel matirao Fostera.

Radost gostiju trajala je samo tri minuta jer je Kreg Doson u trećem minutu nadoknade makazicama zahvatio loptu i poslao je u mrežu Lestera.