Lak trijumf za "građane".

Fudbaleri Mančester Sitija su lako i ubedljivo pobedili drugoligaša Hadersfild rezultatom 5:0 u meču 3. kola engleskog FA Kupa.

Ipak, više je od rezultata za navijače „građana“ važnija vest da se posle višemesečne pauze izazvane povredom vratio kapiten ekipe Kevin de Brujne.

Belgijanac je u igru ušao u 57. minutu i dobio je ovacije sa tribina stadiona Mančester Sitija. De Brujne je pauzirao od avgusta zbog povrede butnog mišića.

Povratak na teren obeležio je asistencijom, u 75. minutu je bio kreator gola koji je postigao Žeremi Doku. Dva gola je u pobedi „građana“ dao Fil Foden, a po jedan Hulijan Alvarez i Oskar Bob.

Za goste koji se nalaze pri samom dnu Čempionšipa debitovao je i srpski napadač Bojan Radulović.

BONUS VIDEO Al-Hilal – Al-Tavon 2:0 (Mitrović)