Pravi spektakl u Italiji.

Pravi srpski derbi odigran je u 16. kolu Serije A, pošto su Torino i Verona podelili bodove, pošto je nakon 90. minuta bilo 1:1.

Za Torino su utakmicu od samog starta započeli Vanja Milinković-Savić, Saša Lukić i Nemanja Radonjić, dok je za Veronu sa kapitenskom trakom počeo Darko Lazović, a Ivan Ilić sa klupe ušao u 72. minutu.

Upravo je Lazović obeležio prvi deo, pošto je sjajno asistirao za prvi gol Verone.

Tada je u 45. minutu sjajno centrirao iz kornera, a gol je postigao Milan Đurić, igrač Bosne i Hercegovine.

Drugi deo je ipak pripao fudbalerima Torina, koji su u 64. minutu izjednačili sjajnim golom Alekseja Mirančuka.

Lazović je samo dva minuta kasnije propustio priliku da donese novu prednost gostima, ali je njegov šut iz peterca završio pored gola.

Do kraja meča nismo videli nove šanse i srpski derbi je završen bez pobednika.