Brzo će ovo navijači zaboraviti

Fudbaleri Majnca i Union Berlina odigrali su nerešeno 0:0, u meču drugog kola nemačke Bundeslige.

Oba tima su, posle dva odigrana kola, zabeležila po jednu pobedu i jedan nerešen rezultat.

u prvom poluvremenu uzbuđenja gotovo da nije bilo. Mnogo bolje je bilo u nastavku, prvi su zapretili gosti iz Berlina, najpre u 51. minutu kad je Giselman šutirao sa 17 metara zamalo iznad prečke, potom tri minuta kasnije kad je Rijerson gotovo sa istog mesta, sa istim ishodom.

Pretili su i domaći, u 60. minutu Onisivo je krenuo u solo akciju, na kraju je i šutirao, ali je golman Ronov sjajnom intervencijom sačuvao svoj tim. Do kraja meča, najbolju priliku imali su domaći, ali je rezervista Mustafa nije iskoristio.

U trećem kolu, Majnc će gostovati Augzburgu, dok će Union Berlin dočekati Lajpcig.