Fudbaleri Grafičara pobedili su Lifering sa 3:2 u pripremnom meču za prolećni deo sezone.

Ekipa koju sa klupe predvodi mladi trener Marko Neđić odigrala je u Austriji dve prijateljske utakmice.

Sjajne igre „ljubičastih“ nisu iznenađenje u ovom trenutku, samo su nastavak dobre forme koju su prijazivali u mečevima u Prvoj ligi Srbije.

Na utakmici protiv Lifering su na terenu blistali braća Jovan i Nikola Mituljikić, kao i Mateja Bubanj i Nikola Knežević, a odbranu je držao Falu Fol.

Uroš Lazić je prvi pogodio u 6. minutu, drugi gol je postigao Nikola Mituljikić u 47. minutu, dok se u strelce upisao i Bubanj u 65. minutu.

Nekoliko dana pre ovog duela, Grafičar je remizirao sa drugim timo Šturma iz Graca sa 3:3.

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević sigurno prati rad mladih momaka i videćemo da li će sjajni rezultati uticati na to da se neko od talenata nađe u prvom timu crveno-belih.

BONUS VIDEO Spektakularan gol Tadićevog saigrača, podsetio jedan na najlepših u istoriji fudbala