Fudbaleri Atletiko Madrida poraženi su u meču devetog kola Primere od ekipe Granade na gostovanju sa 2:1.

„Jorgandžije“ su u totalnom rasulu u poslednje vreme, pošto su nanizali četiri poraza u prvenstvu, a jedina pobeda u poslednjih pet utakmica bila im je u Ligi šampiona.

Da stvari budu još gore, Granada je uspela da preokrene protiv šampiona Španije, a ubrzo su se pojavile i glasine o svađi Luisa Suareza sa Dijegom Simeoneom.

Žoao Feliks je doveo svoj tim u vođstvo u drugom minutu na asistenciju Tomasa Lemara, da bi Granada izjednačila 15 minuta kasnije.

Darvin Maćis je bio precizan u 17. minutu posle dodavanja Horhea Moline, koji je u 61. minutu postavio konačan rezultat svojim golom.

Njemu je asistirao kolumbijski Luis Suarez, a Atletiko uprkos izmenama nije mogao da promeni rezultat do kraja.

Madridski klub sada ima 29 bodova i nalazi se na petom mestu Primere, dok je Granada na 12. mestu sa 22 boda.

BONUS VIDEO: Golovi sa utakmice Bajern Minhena i Borusije Dortmund