Šteta što se ovako završilo.

Fudbalska reprezentacija Argentine savladala je u prijateljskoj utakmici selekciju Kurasaa sa 7:0, a najbolji igrač ponovo je bio sjajni Lionel Mesi.

Kapiten „gaučosa“ je postigao svoj jubilarni 100. gol u karijeri za selekciju Argentine, a sve je to sa klupe posmatrao bivši fudbaler Crvene zvezde Rišairo Živković.

Napadač srpskog porekla bio je nekada velika nada holandskog Ajaksa, ali nije uspeo da napravi karijeru koja mu se predviđala i sada se našao na klupi i u reprezentaciji Kurasaa.

Već na kraju prvog dela bilo je 5:0, dok je prvi gol na meču bio Mesijev jubilarni. Do kraja poluvremena pogađao je Mesi još dva puta, dok su golove postigli i Enco Fernandez i Nikolas Gonzales.

Rišairo je ušao u 58. minutu, a konačan rezultat postigli su Anhel di Marija i Gonzalo Montiel.