Prijović heroj velikog finala.

Aleksandar Prijović je osvojio titulu prvaka Australije sa ekipom Vestern junajteda koja je u velikom finalu sa 2:0 savladala aktuelnog prvaka Melburn siti.

Prijović je bio najbolji igrač finalne utakmice potšo je asistirao kod prvog gola, a zatim i sam postigao pogodak vredan titule.

Vestern junajted je tako osvojio trofej u tek četvrtoj godini postojanja.

Prijović se tako isprečio zvaničnom šampionu i ispisao istoriju kluba.

Vestern je poveo u drugom minutu, autogolom Nunja Rajsa, i to je bio najbrži pogodak u istoriji finala šampionata Australije.

Prijović je posle centaršuta bio u skoku između trojice igrača Melburn sitija, a lopta se odbila o jednog od njih i završila u golu.

Potom je Prijović i sam bio strelac u 30. minutu. Njegov saigrač je uz dosta sreće uposlio srpskog napadača, koji je fantastično reagovao i poslao loptu iza leđa golmana Melburna.