Srbin je prava gol-mašina

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je još dva gola za Fulam u Čempionšipu.

Mitrović je bio strelac na gostovanju ekipi Kvins Park Rendžersa, a prvi gol je postigao u 14. minutu meča na asistenciju Fabija Karvalja.

Pogodak je izazvao pravu erupciju navijača na tribinama, pošto je u pitanju londonski derbi.

Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao 1:0, a u drugom je Srbin dodatno uvećao prednost.

Mitrović je bio precizan sa penala u 78. minutu, čime je osigurao pobedu svog tima 2:0.

Srbin je tako stigao do 37. gola u Čempionšipu ove sezone, po čemu je apsolutni rekorder.

Međutim, 42 gola u Drugoj ligi Engleske imao je Gaj Vitingem u sezoni 1992/93, a srpski internacionalac se sada približio i tom rekordu.

Fulam je ostao ubedljivo prvi na tabeli sa 80 bodova i blizu je povratka u Premijer ligu naredne sezone.

BONUS VIDEO Aleksandar Mitrović, gol za Fulam – Blekpul 1:0