Fulam je odigrao nerešeno na gostovanju Bristol sitiju u utakmici koja je završena rezultatom 1:1, a jedini strelac za ekipu iz Londona bio je Aleksandar Mitrović.

On je doveo svoj tim u prednost u 50. minutu, a onda je napravio potez za divljenje.

Mitrović je proslavio gol sa saigračima i mladim Risom Porterom, dečakom koji boluje od celebranlne paralize.

Srpski reprezentativac je izbio na deobu prvog mesta liste strelaca sa sedam postignutih golova.

Bristol je ipak uspeo da dođe do boda kada je Kejsi Palmer izjednačio u 79. minutu.

Ovo je četvrti meč u nizu u kojem Fulam nije uspeo da dođe do pobede, a trenutno se nalaze na četvrtoj poziciji.

Do pobede je došao Reding našeg Veljka Paunovića koji je golom Halilovića u 55. minutu doneo nova tri boda i treću pobedu u nizu koja je ekipu dovela do devetog mesta.

Minimalnu pobedu je zabeležo i Šefild našeg Slaviše Jokanovića golom iz penala u 90. minutu koji je realizovao Šarp.

Šefild junajted je trenutno na 11. mestu na tabeli.