Fudbaleri Fulama nastavili su sa odličnim partijama u Čempionšipu, a Aleksandar Mitrović bio je strelac i protiv Hala za 1:0 u 4. kolu druge po jačini engleske lige.

Srpski golgeter ne staje, već nastavlja da maltretira protivničke golmane na Ostrvu i igranje u Čempionšipu mu definitivno leži.

Fulam je remizirao na startu sezone 1:1 sa Midlzbrom, da bi Mitrović uvodnim golom najavio deklasiranje Hadersfilda (5:1) i pobedu nad Milvolom od 2:1.

Isto je uradio i sad protiv Hala (meč počeo u 16 sati), doveo je Fulam u vođstvo pogotkom u 22. minutu za 1:0, što mu je treći gol ove sezone u Čempionšipu.

Sjajno je Mitrogol skočio u svom stilu i centaršut Serija iz kornera s leve strane glavom spustio u dalji ugao.

Fulam je do ove utakmice imao 7 bodova (dve pobede i remi), kao što su imali i VBA i Bornmut, još dve ekipe u samom vrhu tabele.

„Kotidžersi“ su na kraju slavili sa 2:0, a drugi gol je postigao Fabio Karvaljo u 34. minutu i time je postavio konačan rezultat susreta.

BONUS VIDEO: „A sad adio“ i suze Dejana Savića