Adem Ljajić, reprezentativac Srbije, postigao je novi gol za svoj klub, turski Bešiktaš.

Ofanzivni vezista je odigrao drugo poluvreme duela protiv Antalije u kom je njegova ekipa poražena rezultatom 2:1, a u okviru 27. kola turskog nacionalnog šampionata.

Uprkos tome što je pre pauze bio jedan od najboljih fudbalera tima, Ljajić je utakmicu startovao sa klupe.

Ipak, činjenica da je Bešiktaš gubio sa 2:0 na poluvremenu je navela stručni štab da ubaci Ljajića u igru.

U 68. minutu se bivši fudbaler Partizana sjajno ubacio u kazneni prostor protivnika, sačekao dodavanje Džermejna Lensa i zatresao mrežu.

To je Ljajiću četvrti gol u prvenstvu, postigao je još dva u Ligi Evrope, a upisao je i sedam asistencija.