Miloš Ljubisavljević, sportski novinar portala Nova.rs, analizirao je igru Partizana nakon poraza od Olimpije sa 76:62 u 28. kolu Evrolige.

Pojasnio je najpre šta se desilo na susretu između Partizana i Olimpije i šta je presudilo pobednika.

„Prilično ubedljiv poraz ukoliko imate u vidu kako se kretala utakmica i kako je poluvreme završeno. Imam utisak da u Partizan i Zvezda u nekoliko dana zamenili uloge. Zvezda je pobedila Efes na gotovo identičan način jer je tri četvrtine bilo tesno, onda se u četvrtoj odlepila. Sada se to desilo i Partizanu samo je epilog bio drugačiji. Nisam očekivao da će Partizan izgubiti, očekivao sam pobedu, iako mora da se kaže da je Olimpija u jako dobrom ritmu i naletu i opravdano je imala razloga da se nada uprkos horor startu sezone. Šteta je jer je Partizan ispustio šansu da smanji sebi jednu pobedu od onih tri koje su mu potrebne da bi na neki način obezbedio Top 8 Evrolige jer ga čeka prilično naporan raspored“, poručio je Ljubisavljević.

Opširniju analizu pogledajte u video snimku na početku vesti.