Majstorija.

Miomir Kecmanović, teniser Srbije, igra meč protiv Lorenca Musetija u okviru polufinala Dejvis kupa, a nakon dva seta rezultat je 1:1.

Iako je Kecmanović propustio lepu šansu u prvom setu da dođe do prednosti pa je Museti sjajnom završnicom stigao do vođstva, u drugom setu situacija je totalno promenjena.

Prvo je Miomir u petom gemu na fantastičan način stigao do prednosti pri svom servisu, a potom poveo 3:2, da bi u narednom gemu na servis Italijana stigao do brejka.

Servirao je Museti snažno, usledila je razmena koja je potrajala nekoliko udaraca. Izgledalo je kao da će Museti stići do poena, ali je Kecmanović prvo idealnom defanzivom uspeoda se odbrani, a potom na spektakularan način stigao do 4:2.

Od tog momenta usledio je strmoglavi pad Italijana, Kecmanović je dobio i narednih pet gemova.