Mladi fudbaleri Crvene zvezde odigrali su meč protiv Empolija u omladinske Lige šampiona i završili ga 1:1.

Crveno-beli su golom Marka Stojanovića došli do remija, mada su imali i šanse za trijumf. Gol za Zvezdu postignut je u 42. minutu, nakon što su igrači Marka Neđića izveli samo tri poteza.

Stojanović je uposlio Nikolaševića i nastavio da trči, Nikolašević je poslao pas u peterac i Marko je bio precizan.

Šansu za 2:0 propustio je Mimović u 48. minutu, ubrzo zatim i Stojanović, a Empoli je uspeo da izjednači.

Za Italijane je dosuđen jedanaesterac, posle veoma sumnjive situacije i verovatno nepostojećeg prekršaja igrača Zvezde.

Na ponovljenom snimku se ne vidi da je između dvojice fudbalera u duelu bilo kontakta, ali su Italijani dobili kazneni udarac i Inočenti ga je u 56. minutu pretvorio u remi.

Podsećamo, revanš meč dve ekipe igra se u Italiji 23. novembra.

BONUS VIDEO: Dušan Tadić – gol i dve asistencije, Ajaks – PSV 5:0