Fudbaleri Voždovca pobedili su na gostovanju Radnički iz Niša sa 3:2, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Beogradski tim je poveo u 11. minutu preko Mihajla Neškovića, dok je domaća ekipa u 62. minutu izjednačila golom Miljana Škrbića.

Dva minuta kasnije novu prednost Voždovcu donosi Haris Kadrić, da bi treći gol za goste postigao Vukašin Đurđević u 73. minutu.

Radnički je do kraja smanjio rezultat, nakon što je autogol u 84. minutu postigao Marko Ivezić.

Voždovac je prekinuo niz od pet utakmica bez pobede i zabeležio prvi trijumf nakon 4. februara.

Na tabeli Super lige Srbije Voždovac zauzima sedmo mesto sa 39 bodova, a niški tim posle šestog vezanog meča bez pobede zauzima 13. mesto sa 23 boda.

Voždovac u sledećem kolu gostuje Čukaričkom, dok Radnički gostuje Spartaku u Subotici.

Radnik i Javor su u istom terminu u Surdulici odigrali nerešeno 0:0.

Tim iz Ivanjice je 11. sa 25 bodova, dok je Radnik na poslednjem 16. mestu sa 17 bodova.

U narednom kolu Javor dočekuje Vojvodinu, a Radnik gostuje Partizanu.