Partizan i Radnički iz Kragujevca remizirali su 1:1 u meču 23. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo golom Kvinsija Meniga u 12. minutu, imao je šansu za još poneki pogodak, ali je Radnički uspeo da izjednači u nastavku.

Čim su Kragujevčani počeli da igraju malo bolje i da drže loptu, crno-beli su zapali u probleme.

Vasilije Đurić je imao dobar udarac u poslednjih 15 minuta, Vidosavljević je ispalio svoj hitac sa dvadeset metara, levicom i precizno je pogodio levi ugao gola Aleksandra Popovića.

Popović je nakon toga odbranio šut Maksimovića, pa je Partizan u Humskoj mogao da ostane bez ijednog boda, ali i ovako je u dovoljno velikim problemima.

Kaska 13 bodova za najvećim rivalom Crvenom zvezdom i to četiri dana pre derbija koji dva tima treba da odigraju na Marakani.

Crno-beli su drugi na tabeli sa 50 bodova, dok Zvezda na prvom mestu ima 63 i ako pobedi u petak popodne, Partizanu bi titula mogla da ostane misaona imenica već na početku marta.

BONUS VIDEO: Pričali smo s “Nejmarom” i malo nas je razočarao – ne zna ko je Rambo