Petar Ristić/Foto: Starsport

Ko kaže da se dobar fudbal ne igra i u Prvoj ligi Srbije? Kakva dva gola smo videli, i to u istom danu, na terenima srpskih drugoligaša.

U četvrtoj rundi snage su odmerili Trajal iz Kruševca i Voždovac, a bolji je bio domaćin rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Petar Ristić iz slobodnog udarca u 31. minutu i to u stilu najvećih majstora.

Šutirao je sa više od 30-ak metara Ristić i loptu je smestio u same rašlje, kako samo to i najbolje zna.

Nije se dugo čekalo i na drugu „bombu“ koja će sigurno biti konkurent za gol sezone u Prvoj ligi Srbije.

Naime, u porazu Sremske Mitrovice od Slovena iz Rume (3:2), prelep gol u 69. minutu postigao je Pius Obuja.

Fudbaler koji dolazi iz Ugande poveo je kontranapad još sa svoje polovine i loptu je vodio skoro do protivničkog gola.

Tada se odlučio da raspali po lopti i to se ispostavilo kao sjajna odluka pošto je ona završila u mreži.