Fudbaleri Vest Hema pobedili su na svom terenu ekipu Liverpula sa 3:2, u meču 11. kola Premijer lige.

Tim iz Londona poveo je već u četvrtom minutu. Pablo Fornals je izveo korner, na loptu je izašao golman Liverpula Alison, koji je nakon velike greške postigao autogol.

Do kraja poluvremena gosti su izjednačili golom Trenta Aleksandera-Arnolda u 41. minutu iz slobodnog udarca.

U nastavku meča Vest Hem dolazi do novog vođstva, strelac gola bio je Fornals u 67. minutu, a rezultat je sedam minuta kasnije povećao Kurt Zuma, koji je ujedno postigao i prvi gol u dresu londonskog kluba.

Liverpul je u 83. minutu smanjio rezultat, a strelac je bio Divok Origi.

Vest Hem je sada treći u Premijer ligi sa 23 boda, dok je Liverpul četvrti sa bodom manje.

Londonski tim u sledećem kolu gostuje Vulverhemptonu, a Liverpul dočekuje Arsenal.