Fudbaleri Čelsija pobedili suu gostima ekipu Kristal Palasa sa 3:1, u utakmici 24. kola Premijer lige.

Džeferson Larma je doveo Kristal Palas u vođstvo pogotkom u 30. minutu, a izjednačio je Konor Galager na startu drugog poluvremena, u 47. minutu.

Rezultat se nije menjao sve do samog finiša meča kada su Galager u 91. i Enco Fernandes u 94. minutu postavili konačnih 3:1 za Čelsi.

U duelu protiv gradskog rivala Kristal Palasa srpski golman Đorđe Petrović nije imao toliko posla,a na kraju je pogurao i Čelsi do pobede.

KKod gola Lerme nije imao šta da traži pošto je fudbaler Kristal Palasa postigao golčinu za televizijske špice.

U 77. minutu kad je Palas imao priliku da ponovo povede, verovatno i reši pitanje pobednika, ali je Petrović tada odlično odbranio udarac Franke.

Čelsi je deseti na tabeli Premijer lige sa 34 boda, dok je Kristal Palas i dalje 15. sa 24 bodova na svom kontu.

Ekipu Čelsija u narednom kolu očekuje gostovanje Mančester sitiju, dok će Kristal Palas ide u goste Evertonu.