Odgovor na pitanje - "Kako bi izgledalo da Lionel Mesi igra u Superligi Srbije?", dobili smo pre meča kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Americi 2026 između Argentine i Venecuele.

Možda su u Maturinu, gradu Venecuele, pomislili da se umesto fudbala igra vaterpolo, te je zbog toga rešila da igra u nehumanim uslovima.

Nešto nalik na terene u Srbiji izgledao je stadion „Monumental“ gde su Venecuela i Argentina odigrali nerešeno (1:1).

Videlo se sve tokom zagrevanja, zbog čega je selektor gostiju, Lionel Skaloni navodno insistirao da se susret odloži.

Argentina je povela već u 13. minutu golom defanzivca Nikolasa Otamendija. Gol štopera Benfike ipak nije bio dovoljan za tri boda, pošto je 35-godišnji Salomon Rondon izjednačio u 65. minutu.

Prošlog meseca Argentina je izgubila od Kolumbije, sad igrala nerešeno sa Venecuelom, ali je i pored toga još uvek prva na tabeli južnoameričkih kvalifikacija sa 19 bodova.

Fudbaleri Brazila preokretom su kao gosti savladali Čile rezultatom 2:1 u istom terminu, dok je Bolivija pobedila Kolumbiju sa 1:0.

Nešto kasnije Ekvador i Paragvaj su igrali meč bez golova.

BONUS VIDEO Gol Mitrovića za 2:1 protiv Ahlija