Mladi fudbaler Partizana Janko Jevremović (18) doživeo je tešku povredu na prvom pripremnom meču.

Crno-beli su sa 5:0 pobedili slovenačkog trećeligaša Pesnicu i taj meč Jevremović neće da pamti po dobru jer je u njemu povredio koleno.

Igrao se 32. minut utakmice kada je Jevremović, dotle jedan od boljih na terenu, uklizao levom nogom u pokušaju da povrati posed i loptu i stradalo je esno koleno.

Odmah se na licu videla bolna grimasa momka koji je samo koju desetinu sekundi ranije vukao napad svog tima i pokušavao da ugrozi Uroša Poljaneca.

Jauci igrača su se čuli i u prenosu, Igor Duljaj, Partizanov trener se uhvatio za glavu, a lekari su odmah dotrčali do fudbalera.

Pokušali su da mu pomognu, prekid je potrajao nekoliko minuta, a utakmica je nastavljena nakon što je Janko, uz pomoć saigrača i sa ledom na nozi, napustio teren.

Teško je reći koliko ga duga pauza očekuje, ali jeziva scena iz Slovenije zaledila je mnoge i pored terena i na njemu.

Partizan je meč priveo kraju sa 5:0, a sve golove je postigao u drugom poluvremenu. Strelci su bili Nemanja Trifunović, Nikola Terzić (dva gola), Bibars Natho i Milan Aleksić.

BONUS VIDEO: Najbolji golovi sezone 2022/2023 u Bundesligi