Oglas

Briga o starim i bolesnim roditeljima - nužda ili moranje?

autor:
14. jun. 2024. 08:07

Kada smo mali, roditelji brinu o nama. Ali šta se desi kad se mi osamostalimo, a oni postanu bespomoćni?! Jedna od čestih rečenica koje u tim momentima čujemo od njih su i "Mi smo te othranili, žrtvovali se za tebe, a kako nam to vraćaš?".Da li je rešenje da se brinemo o njima da bi im pokazali zahvalnost i koja je granica između zahvalnosti i tereta. Pitali smo građane Beograda. Pročitaj više

Oglas