Oglas

VEC_6682
Foto:Vesna Lalić/Nova.rs
Foto:Vesna Lalić/Nova.rs

Sofija Milošević: Dečko mi je ljubomoran zbog scene u filmu

10. mar. 2020. 20:19
>
10. mar. 2020. 22:25

Manekenka Sofija Milošević po drugi put se našla u ulozi glumice, a večeras je prisustvovala premijeri filma "Hotel Beograd", u kome igra. 

Oglas

Sofija se u rusko-srpskom filmu pojavljuje u izazovnom izdanju - crnom donjem vešu, a kadar deli sa glumcem Milošem Bikovićem.Miloševićeva je inače u vezi sa fudbalerom Lukom Jovićem, a na pitanje šta je on rekao na ove scene, ona je odgovorila:

"Luka je rekao 'jel si morala baš u donjem vešu?' Malčice je ljubomoran", rekla je manekenka.Inače, ona je nedavno istakla da joj je zadovoljstvo da radi sa Bikovićem, kao i to da joj je veoma pomogao na snimanjima.

29th Kinotavr Film Festival opening
Foto: Profimedia.rs | Foto: Profimedia.rs

"Ne želim da zvučim pretenciozno, ali Miloš je veliki profesionalac i bilo mi je stvarno zanimljivo raditi sa njim. Pomagao mi je u svakoj sceni i koliko god da je ozbiljan kada se radi, uvek bi bilo momenata kada smo se i dobro nasmejali. Tako da je atmosfera na snimanju bila odlična. Jelisaveta i Ljuba su bili tu u pružanju saveta i podrške kada je bilo potrebno na setu", ispričala je nedavno za medije.Podsetimo, Sofija se prvi put pojavila u seriji "Ubice mog oca", gde je igrala devojku kriminalca, a takođe se u nekoliko kadrova pojavljivala u provokativnim izdanjima.

Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare