Lepa Brena i njen suprug Slobodan Boba Živojinović već godinama poseduju luksuzni stan u Monte Karlu, u koji odlaze kad god žele da se odmore i pobegnu od poslovnih obaveza koje oboje imaju u Beogradu.
Kako prednosi Kurir, nekretnina se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u gradu, s fantastičnim pogledom na more, a 24-časovno obezbeđenje garantuje stanarima apsolutnu bezbednost i privatnost.
Jedna od komšinica Živojinovića, potvrdila je da tu živi poznati par, a onda nam je ispričala i kako oni provode vreme na Azurnoj obali.
„Kako da ih ne poznajem? Jako su ljubazni, uvek se jave, ali ih ne viđam tako često kao nekad. Otkad sam u penziji, češće sam ovde nego u Njujorku, tako da sam upućena. Najduže su bili kad je bila pandemija koronavirusa, a poslednji put sam ih videla u julu. Bili su njih dvoje i njihov sin. Često se dešavalo da dođu i odvojeno, nekad samo Brena, a nekad Boba ili sin, pa i onaj drugi sin sa ženom (Filip Živojinović sa Aleksandrom Prijović, prim. aut.). Oni su se savršeno uklopili u ovaj način života. Moja jako dobra prijateljica se druži s njima i znam da su uvek u društvu najbogatijih i najmoćnijih ljudi iz celog sveta koji ovde provode vreme. Kao i svi, i oni dok su ovde, izlaze s društvom na ručkove i večere, a često su i na svojoj jahti tu u marini. Naravno, šetnja i šoping se podrazumevaju. Poslednji put sam videla lepu gospođu s kesama iz šopinga, nosila je „ermes“ i „fred“, a gospodina u fantastičnom kabrioletu (smeh)“, ispričala je komšinica.

Ona je dalje dodala i da je istina da je kraljica popa, Madona, do skoro imala stan u zgradi do njih.
„Tačno je da je Madona imala stan tu odmah u zgradi pored nas. Kad god bi ona došla ovde, u kraju bi vladalo opsadno stanje od obezbeđenja, fanova i turista. Ona više nije tu, prodala je taj stan pre nekoliko godina. Sad tu žive neki ruski naftni magnati“, zaključila je ona.