Sečanj izbori, predizborna kampanja Foto:TV Nova

Studenti Pravnog fakulteta u Novom Sadu objavili su tabelu, za koju tvrde da pripada SNS, a na kojoj je evidentirano koliko ih je građana koji su im obećali glas na nedavnim izborima u Sečnju slagalo. Kako se može videti na ovoj tabei, reč je o čak 22 odsto.

„Кakav je osećaj kad vas neko krade i laže? Za parlamentarne ćete morati da stavite vaše nepokretnosti u inostranstvu pod hipoteku, a za vas će glasati samo mrtvi. Slika iz štaba SNS za izbore u Sečnju“, napisali su studenti Pravnog fakulteta u Novom Sadu na svom X nalogu.

Inače, Opštinska izborna komisija opštine Sečanj saopštila je da će na jednom biračkom mestu buti ponovljeno glasanje, u sredu 10. decembra.

Prema preliminarnim rezultatima sa preostalih 16 biračkih mesta, lista „Aleksandar Vučić – najbolje za Sečanj“, okupljena oko Srpske napredne stranke, osvojila je oko 59 odsto glasova, „Glas mladih koji menja Sečanj“, okupljena oko studenata i opozicije, oko 32,7 odsto, kao i Socijalistička partija Srbije koja je osvojila oko 4,1 odsto glasova.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar