Oglas

27.10.2020 požar na dorcolu Danas oko 13 časova izbio je požar u stambenoj zgradi na Dorćolu, u Ulici Visokog Stevana, spasavanje devojke
Foto: Čitateljka Nova.rs
Foto: Čitateljka Nova.rs

(FOTO) Trenutak spasavanja devojčice iz požara na Dorćolu

27. okt. 2020. 15:28
>
27. okt. 2020. 15:42

Tinejdžerku koja je teško povređena u požaru u Ulici Visokog Stevana na Dorćolu u Beogradu spasli su radnici s obližnjeg gradilišta, a portal Nova.rs, došao je u posed fotografije na kojoj se vidi kako je izgledala akcija spasavanja.

Oglas

Mladići su, čim su začuli zapomaganje devojčice, uleteli u zgradu i počeli borbu za njen život. Ušli su na sprat ispod stana u kojem je ona bila koji je i dalje goreo. Vezali su se kanapima za terasu sprat ispod, a Pavle Gavur, fasader sa gradilišta ju je uhvatio u naručje.Poslušajte šta su oni ispričali nakon spasavanja devojčice:https://www.youtube.com/watch?v=rQHGWQ86sRk&feature=emb_logoJoš fotografija sa lica mesta pogledajte u galeriji:

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare