pristalica SNS kod SIV-a Foto_ Nova.rs
pristalica SNS kod SIV-a Foto_ Nova.rs

Pristalice SNS-a koje su danas u toku dana pristigle ispred SIV-a na Novom Beogradu krenule su ka Brankovom mostu, odnosno ka centru Beograda.

Kolona se kreće Bulevarom Mihaila Pupina ka centru grada, a deo ulice kojim bi trebalo da se kreću automobili iz prvaca centra grada ka Novom beogradu je zatvoren. Policija obezbeđuje kretanje kolone.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Nova.rs portal (@nova.rs_portal)

Kako samo saznali, kolona pristalica SNS-a kreće se ka Pionirskom parku.

„Idemo ka Pionirskom parku. Ne znam da li će biti pauza. Oni napred nas vode“, rekao je novinaru Nova.rs jedan mladić iz Čačka koji je u koloni.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Nova.rs portal (@nova.rs_portal)

Podsetimo, pristalice Srpske napredne stranke (SNS) od jutros se organizovano dovode u Beograd, a veliki broj autobusa trenutno se nalazi ispred Palate Srbije na Novom Beogradu.

Autobusi konstantno pristižu, a sudeći po auto-prevoznicima i registarskim oznakama, ima ih iz Lazarevca, Novog Sada, Čačka, Priboja… Pokušali smo da saznamo zbog čega su ovde, međutim, nisu bili raspoloženi za razgovor sa reporterima portala Nova.rs.

Pročitajte još:

Okupljeni su nosili majice: „Ne damo Srbiju“, koje su i u prethodnom periodu na skupovima nosile pristalice SNS-a.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare