Foto: Screenshot X Solo Tenis Picks🇦🇷 / Apuestas Deportivas Free

Nije nepoznato da i u tenisu među slavnim igračima ima pasioniranih pušača, ali da li je istina da je Fransisko Komesana zapalio cigaretu nasred terena u Majamiju?

Iako bez ikakve dileme izgleda da je to uradio to zaista nije istina. Ukoliko su neki pušači želeli da se ovako opravdaju to neće uspeti.

PROČITAJTE JOŠ

Naime, na teniskim kompleksima je zabranjeno pušiti bilo gde nakon što se prođe kapija. Jedini izuzetak tu je Rolan Garos koji ima specijalne delove gde je moguće zapaliti cigaretu, svi ostali moraju da izdrže dok ne napuste taj prostor.

Ipak, šta je to radio Komesana ukoliko nije pušio. Izgleda kao da drži cigaretu jer je iz tog ugla nastala fotografija, ali je zapravo u pitanju tableta. Tek kada se pogleda čitava fotografija vidi se da uzima vitamine ili neki lek na samom terenu.

Tako je meč Komesane i Majkla Moa postao kultni.

BONUS VIDEO Đorđe Đoković za Nova.rs o turniru u Beogradu, projektu Dubai i potpunoj životnoj promeni

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar