Vaterpolisti Srbije poraženi su od selekcije Australije u drugom meču grupe B na Olimpijskim igrama u Parizu sa 8:3.

Zaista velika katastrofa „delfina“ koji su postigli samo jedan gol tokom prvog poluvremena, i to pred sam kraj druge deonice.

Očekivali smo više od još uvek aktuelnih šampiona Igara, ali danas ništa nije išlo za rukom srpskih vaterpolista.

Od samog početka moglo se osetiti da se sprema velika senzacija, nakon što je Australija pobedila u prvoj deonici sa 1:0.

Sjajnu igru su nastavili i u drugoj četvrtini, a Srbija nije mogla do gola sve do poslednjeg minuta.

Pokušavao je Dušan Mandić, kao i Nikola Jakšić, ali je autsajder blokirao sve i uspeo da ode na poluvreme sa čak 6:1.

Treća deonica je bila preslikana kao i prva, a početak poslednje dao je malu nadu „delfinima“.

Postigli smo dva brza gola, ali je Australija ponovo stegla odbranu i uspela da napravi možda i najveću senzaciju na Igrama.

Srbija će u narednom meču igrati sa selekcijom Španije, dok se trenutno nalazi na 4. poziciji u grupi B.

“Soccerbet iz Pariza – sponzor izveštavanja”

Srbija - Australija 3:8 (0:1, 1:5, 0:1, 2:1)