Angelina Topić
Foto: /IPA / Sipa Press / Profimedia

Angelina Topić, sjajna srpska atletičarka, osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniorke koje se održava u norveškom Bergenu.

Srpska rekorderka u skoku uvis preskočila je 1,95 metara, čime je kompletirala medalje u svim uzrasnim kategorijama – od juniorskih do seniorskih takmičenja.

Na ovom velikom uspehu nije izostala ni podrška najvažnijih ljudi u njenom životu – oca i trenera Dragutina Topića, ali i dečka, takođe atletičara, Aleksu Tomića. On Angelinu prati na gotovo svim takmičenjima i ne skriva koliko je ponosan na nju.

PROČITAJTE JOŠ

Nakon što je Angelina postala prvakinja Evrope, Aleksa Tomić se oglasio na svom Instagram profilu, a njegova emotivna poruka brzo je osvojila srca mnogih.

Uz fotografiju svoje izabranice napisao je kratko i jasno:

„Prvakinja Evrope. Ponos.“

Nedugo zatim, Aleksa je objavio još jednu poruku koja je dodatno raznežila sve:

„Pritom najlepša.“

Na taj način je još jednom pokazao koliko ljubavi, podrške i ponosa ima za Angelinu, a Srbija je ponovo imala razlog da se raduje ne samo sportskom uspehu, već i jednoj prelepoj ljubavnoj priči.

Ovo nije kraj sezone za Angelinu, jer je očekuje i nastup na Svetskom prvenstvu u Tokiju u septembru, gde će imati priliku da se bori za još jedno odličje i dodatno potvrdi svoj veliki potencijal.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar