Reprezentacija Srbije Svetski kup u Segedinu završila je tako sa četiri medalje - jednim srebrom i tri bronze

Srebrnu medalju osvojili su Marko Novaković i Biljana Relić u mešovitom dvosedu na 200 metara, bronze su osvojili Marko Dragosavljević u jednosedu na 200 metara, muški četverac na 500 metara (Grujić, Novaković, Džombeta, Dragosavljević) i Kristina Bedeč u jednosedu na 5000 metara.

Nekadašnji svetski i evropski prvak u dvosedu na najkraćoj deonici, Marko Novaković i Biljana Relić, evropska šampionka u jednosedu na 200 metara u konkurenciji mlađih seniorki iz 2018. u finalu Svetskog kupa trku su završili u vremenu 34.47.

Nebojša Grujić, Marko Novaković, Anđelo Džombeta i Marko Dragosavljević do bronze je stigao u vremenu od 1 minuta 23 sekunde i 14 stotinki.

Bedečova je u finalu jednoseda na 5000 metara bila u vodećoj grupi od samog početka i uspela je da se odupre napadima ostalih takmičarki u samom finišu trke. Kristina je kroz cilj prošla u vremenu 22:22.70, a srebrna medalja izmakla joj je za 26 stotinki.