Ovo se stvarno retko gde može videti

Košarkaši Olimpijakosa odbranili su titulu šampiona Grčke, pošto su službenim rezultatom ostvarili pobedu u četvrtoj utakmici finalne serije plej-ofa, usled prekida utakmice koji su izazvali navijači Panatinaikosa.

Olimpijakos je već vodio sa 2-1 u seriji, a drame i napetosti u četvrtom susretu nije bilo.

Za prekid su se pobrinuli navijači Panatinaikosa, koji su bacali predmete na teren tri minuta pre kraja treće četvrtine i tako prekinuli utakmicu pri rezultatu 63:35 za Olimpijakos.

Sudije su zahtevale da se utakmica nastavi samo ako se isprazni dvorana, a na kraju je i zvanično prekinuta i Olimpijakosu je dodeljena pobeda za titulu.

Olimpijakosu je ovo 14. titula, druga uzastopna, dok je Panatinaikos ostao najtrofejniji tim Grčke sa 39 šampionskih pehara.

Scene iz Grčke pogledajte ispod, a pored lasera i raznih predmeta ubačenih na teren, korišćena je i pirotehnika.

Nema sumnje da će Panatinaikos zbog divljanja svojih navijača biti kažnjen, samo je pitanje kada i koliko.

BONUS VIDEO „Srbija je nesrećna kad košarka nije dobra“: Legenda je sve objasnila u jednoj rečenici