Nikola Jokić
Foto: Imagn Images / ddp USA / Profimedia

Kendrik Perkins, bivši NBA centar, poznat je kao kritičar Nikole Jokića, košarkaša Denver Nagetsa, a ovaj put je ponovo govorio o Srbinu.

Denver Nagetsi su poraženi na gostivanju Oklahomi siti Tander i sada gube sa 3:2 u četvrtfinalnoj seriji NBA lige. Nikola Jokić je na toj utakmici upisao 44 poena, 15 skokova i pet asistencija.

Posle utakmice, oglasio se Kendrik Perkins.

Dežurni kritičar je ponovo potkačio Jokića. Ovoga puta, smetaju mu „dvostruki aršini“.

Pročitajte još

Lebron se umori sa 40 godina, pa ljudi onda dovode u pitanje njegovu veličinu… Ali, kad se Jokić umori, onda kažu da mu treba još pomoći. Moramo da prestanemo da pomeramo kriterijume“, napisao je Kendrik Perkins.

Navijači su ga odmah „spustili“ zbog komentara o Srbinu i to tako što su ponovo objavili njegove tvitove iz 2024. i 2021. godine u kojima je poručio da Jokiću treba veća pomoć saigračima.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar