Košarkaši Partizana i Crvene zvezde nisu završili meč u Beogradskoj areni u sredu uveče, prekinut u trećoj četvrtini.

Zvezdini igrači su posle uvreda navijača crno-belih sa tribina napustili parket Arene i nisu se vraćali sat i po vremena.

U međuvremenu je već objavljeno da se utakmica prekida, a igrači oba tima su otišla u svlačionice.

Partizan se oglasio i kratkim saopštenjem da je utakmica prekinuta pri rezultatu 57:45 i da će više detalja biti poznato naknadno.

Posle duže pauze su na teren ipak izašli košarkaši u crveno-belom, pa je javljeno da ipak postoje indicije da meč može da se nastavi.

Na terenu se nisu našli i igrači Partizana, a pošto su se sudije takođe vratile, krenulo je da odbrojava 15 minuta pre nego što bi meč bio registrovan službenim rezultatom.

BONUS VIDEO: Jago na štakama u Areni pred drugi meč finala