Nesvakidašnja situacija.

Švajcarska i Brazil sastaju se u drugom kolu Svetskog prvenstva u Kataru, u slučaju pobede i jedni i drugi bi obezbedili plasman u nokaut fazu.

Krajem prvog poluvremena, tačnije u 44. minutu, desila se nesvakidašnja situacija. Nestala je struja. U trenutku kada su se stadion i tribine zamračile, usledio je šok na tribinama, što i ne čudi jer nemamo prilike često da vidimo ovakvu situaciju, pogotovo ne na Mundijalima. Srećom, nije dugo trajalo i već posle svega nekoliko sekundi sve je vraćeno u normalu i igra je nastavljena.

Podsećamo, naša reprezentacija je u grupi G sa upravo Švajcarskom i Brazilom, kao i Kamerunom sa kojim je nešto ranije remizirala rezultatom 3:3 iako su „orlovi“ imali prednost 3:1. Ekipa selektora Dragana Stojkovića Piksija je na učinku od jednog boda koliko ima i Kamerun, dok Brazil i Švajcarska imaju po tri, uz utakmicu manje.