Štutgart, protivnik Crvene zvezde u Ligi šampiona, ostao je bez pobede u Bundesligi tokom 94. minuta pošto je Majnc tada izjednačio na 3:3.

Nije dobro krenula nova sezona za Štutgart u Bundesligi pošto su nakon dva kola na 15. poziciji sa samo jednim bodom.

U prvom kolu su poraženi od Frajbruga sa 3:1, dok su sada ispustili pobedu u kasnim minutima utakmice.

Poveo je domaćin sa 2:0 u prvom poluvremenu, pošto su golove postigli Enco Milo u 8. i Džamal Leveling u 15. minutu, ali je do poluvremena Nadim Amiri izjednačio sa penala u 43. minutu.

Burkardt je zatim u 63. minutu izjednačio na 2:2, da bi Fabijan Rider u 88. vratio vođstvo na stranu Štutgarta.

Ipak, nisu uspeli domaćini da zadrže prednost i Maksim Leitč postavio je konačan rezultat u 94. minutu.

Zvezda će protiv Štutgarta igrati 27. novembra na Marakani od 18.45 u 5. kolu Lige šampiona.