Fudbaleri Bodo Glimta savladali su Jageloniju sa 1:0 u prom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona i tako napravili korak ka duelu sa Crvenom zvezdom.

Žreb je hteo da Zvezdu nameri na Poljake ili Norvežane, a posle prvih 90 minuta u Poljskoj meču sa šampionom Srbije nešto je bliži tim iz Skandinavije.

Dve ekipe su odigrale izjednačen meč, nije bilo previše ozbiljnih prilika, a jedini gol bio je delo igrača poljskog tima, Adrijana Dijegesa, koji je u 58. minutu zatresao mrežu svoje ekipe.

Revanš je na programu za sedam dana u Norveškoj, a ekipa koja bude bolja od ove dve gostovaće Zvezdi u Beogradu u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će poraženi takmičenje nastaviti u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu Evrope.