Fudbaleri Vojvodine pobedili su Spartak iz Subotice sa 4:0 u meču 11. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela golom Delea iz penala u šestom minutu, a kada je Spartak zbog crvenog kartona ostao bez Vladimira Prijovića, Novosađanima je posao bio olakšan.

Kejleb Zadi Seri je u 39. minutu duplirao prednost Vojvodine posle dodavanja Njegoša Petrovića, isti igrač je bio strelac i u 59. minutu, dok je konačan rezultat postavio Dragan Kokanović.

Međutim, još će se pričati o potezu igrača iz Obale Slonovače iz 59. minuta.

Zadi Seri je tada dobio loptu na desnom krilu, a onda izveo dribling u stilu čuvenog Ronaldinja i njegovog „elastika“.

Kada je prošao pored Vladimira Vitorovića i protnuo mu loptu kroz noge, nije mu pobegao dovoljno brzo, pa ga je Vitorović sustigao i uklizao – neuspešno.

Nanizao je Seri još dvojicu igrača Spartaka dok je ulazio ka sredini šesnaesterca i onda odatle raspalio po lopti i otišao da slavi fantastičan gol uz korner zastavicu.

Vojvodina je posle ove pobede upisala sebi 15. bod dovoljan tek za osmo mesto na tabeli, dok je Spartak sa osam bodova tek na 14. mestu.

BONUS VIDEO: Omar Marmuš u 90+4 postiže izjednačujući gol za Ajntraht protiv Bajerna – 3:3