Ne uspeva Kristijano Ronaldo da osvoji pehar od dolaska u Saudijsku Arabiju, a sada su za to krivi Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović koji su golovima portugalcu "ukrali" još jedna trofej.

U finalu Superkupa Saudijske Arabije ekipa Al Hilala naših reprezentativaca srušila je Al Nasr Kristijana Ronalda i preokretom došla do pobede od 4:1 za prvi trofej u sezoni.

U finišu poluvremena, Nasr je poveo golom Kristijana Ronalda, ali u nastavku Hilal stiže do izjednačenja.

Sergej Milinković-Savić je odigrao dupli pas sa Aleksandrom Mitrovićem i doneo navijačima Hilala veliko slavlje.

Ubrzo je bilo 2:1 za Hilal. Aleksandar Mitrović je sjajno skočio nakon centaršuta i glavom postigao gol za preokret.

Tu nije bio kraj. U 69. minutu nastavljena je srpska rapsodija, Mitrović je još jednom na pravom mestu za 3:1.

Hilal je potpuno demolirao protivnika postigavši tri gola za devet minuta, pa je nakon Malkomovog pogotka bilo ubedljivih 4:1, što je bio i konačan rezultat.